off


potřebovala bych spát. a tak strašně mi to nejde. perfektní páteční večer a noc / příšerné sobotní odpoledne, večer a noc. tříštivé lomeniny. nedobrovolná neviditelnost vyčerpává, obzvlášť mezi stovkou lidí učastnících se stejné soukromé akce. obvzlášť, když s některými z nich jste už několikrát viděli a nechápete, proč se s vámi nebaví. svojí odlišnost jsem si uvědomovala víc než kdy jindy. vakuum je strašnější než střelná rána (nezval).

někdy je tak těžké zůstat nad věcí. mrkáním zaháním slzy zpátky, když mi ženich loví poněkolikáté úsměv na tváři, zastavuje se u mě jako jediný, a já ho statečně vracím zpět do kolotoče oslavy jejich dne. neviditelné formáty, stříhání a lepení, zkušební vrty.

ty nezpůsobo! hlavu a tělo nazpět kam patří. vyrazit do ulic! strnulá. bolavá. smutek takový, že ho člověk málem neunese (høeg). může se stát naprosto cokoli, ale neuškodí trochu si to zopakovat - to je ale pitomost k pohledání. dřív nebo pozdějc mi nebude dělat dobře plno jiných nepříjemností, pomyslím si v těch pár vteřinách, kdy se dívám do reflektorů kamionu najíždějícího ze strany na auto fotografů, ve kterém se s nimi vracím (utíkám) zpátky do brna. ale teď je teď. dřív nebo pozdějc. putováním se člověk učí, tak čekám, jestli odletím anebo si to odskáču.1 komentářů:

  1. nějak mi zmizel tvůj komentář z blogu... tedy takto, děkuju za nezvala a korvína je...!!!

    OdpovědětVymazat

 

Blogger news

Blogroll

About